ადმინისტრაცია

მენეჯმენტი ყველას ნახვა

მაკა იოსელიანი

რექტორი

არჩილ გერსამია

ადმინისტრაციის უფროსი

ლიკა კაკაბაძე

რექტორის თანაშემწე

მიხეილ ჩაჩხუნაშვილი

კვლევის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი

ნინო ივანიშვილი

ჟურნალისტიკისა და მედია მენეჯმენტის კავკასიური სკოლის დეკანი

ბაკურ კვაშილავა

დეკანი

ირინა გორგილაძე

მმართველობის სკოლის დეკანი

მამუკა დიდმანიძე

შესყიდვების მენეჯერი

ნესტან ციციშვილი

სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის დეკანი

ნათია ჭიღვარია

სოციალური მეცნიერებების სადოქტორო პროგრამის კოორდინატორი

თინათინ კლდიაშვილი

საზოგადოებასთან ურთიერთობის ხელმძღვანელი

ანანო გორგოძე

შეფასების სამსახურის უფროსი

ვასილ ქავთარაძე

ბუღალტერი

გიორგი თურქია

ბიზნესის ადმინისტრირების მიმართულების ხელმძღვანელი

თინათინ ცისკარიძე

რადიო ჯიპას მენეჯერი

თორნიკე შარაშენიძე

საერთაშორისო ურთიერთობების პროგრამის აკადემიური ხელმძღვანელი

ანა ქირია

სამართლის და პოლიტიკის სკოლის მკვლევარ-ასისტენტი

ნანა ქაშაკაშვილი

პროგრამის ხელმძღვანელი

ნესტან ინასარიძე

სოფლის მეურნეობის განვითარების დეპარტამნეტი ლოჯისტიკის მენეჯერი

ლაშა ბოკუჩავა

შესყიდვების მენეჯერი

პროგრამის კორდინატორები ყველას ნახვა

სალომე ჟორჟოლიანი

ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამის კოორდინატორი

სოფო სუხიაშვილი

სასერტიფიკატო პროგრამების კოორდინატორი

ნინო ქოჩიაშვილი

სასერტიფიკატო პროგრამების კოორდინატორი

ნინო ლიპარტელიანი

აუდიო-ვიზუალური და მედია ხელოვნების საბაკალავრო პროგრამის კოორდინატორი

მარიამ სეხნიაშვილი

საზოგადოებრივი ურთიერთობების სამაგისტრო პროგრამის კოორდინატორი

თამთა თვალავაძე

მულტიმედიური ჟურნალისტიკისა და მედია მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის კოორდინატორი

ლევან კურცხალია

ადმინისტრაციის კოორდინატორი

ირინა ბაქრაძე

სამართლის სამაგისტრო და საბაკალავრო პროგრამების ადმინისტრაციული ხელმძღვანელი

ქეთევან რუხაძე

ცხოველთა ჯანმრთელობის ეროვნული პროგრამის რეგიონული განვითარების კოორდინატორი

ნუგზარ ჯინჯიხაძე

საქართველოს სოფლის მეურნეობის განვითარების დეპარტამენტის რეგიონალური კოორდინატორი

ქეთევან ავალიანი

სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის ეკონომიკის და პოლიტიკური მეცნიერებების საბაკალავრო პროგრამების კოორდინატორი

გია შერვაშიძე

საქართველოს სოფლის მეურნეობის განვითარების დეპარტამენტის რეგიონალური კოორდინატორი

დავით ახვლედიანი

კოორდინატორი

ანა ჩუთლაშვილი

სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის ფსიქოლოგიის და სოციოლოგიის საბაკალავრო პროგრამების კოორდინატორი

ნინო ასათიანი

ფრონტლაინ კაფეს მენეჯერი

თამარ ჟღენტი

ცხოველთა ჯანმრთელობის ეროვნული პროგრამის სამეთვალყურეო საბჭოს კოორდინატორი

ვასილ ბუთხუზი

საქართველოს სოფლის მეურნეობის განვითარების დეპარტამენტის რეგიონალური კოორდინატორი

ლევან ყურაშვილი

ბიზნეს ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამის კოორდინატორი

ნათია ჩხაიძე

საქართველოს სოფლის მეურნეობის განვითარების დეპარტამენტის ქალთა და ახალგაზრდების ტრენინგის კოორდინატორი

ამირან ქოჩლაძე

საქართველოს სოფლის მეურნეობის განვითარების დეპარტამენტის ტრენერი

დამხმარე პერსონალი ყველას ნახვა

გიორგი ჩადუნელი

მკვლევარ-ასისტენტი

ხატია გოგილაშვილი

მკვლევარ-ასისტენტი

ნინო ნარეშელაშვილი

ცხოველთა ჯანმრთელობის ეროვნული პროგრამის ასისტენტი

ეკა მოლაშხია

ფერმერთა კოოპერატივების გაძლიერება საქართველოს სასოფლო მუნიციპალიტეტებში პროექტის ასისტენტი

ეკატერინე ხარაბაძე

პროექტის ასისტენტი

კახაბერ კვაჭანტირაძე

მზია ხორნაული

მარინა ჩიკვაიძე

ჯიმშერ ღაჭავა

მამია ბეჭვაია

სერგო აკოფოვი

თემური კორაშვილი

გრიშა მიკირტუმაშვილი

სოსო მურადაშვილი

ილია დვალი

ჯოსეფ ალექსანდერ სმიტი

რადიო GIPA წამყვანი

ვერა ალეკსეევნა

ნანი ბესელია

მერაბ არველაძე

ელენე ასათიანი