26მარტი 2025 GIPA TALKS: ევროპული უსაფრთხოების ახალი კონტურები და საქართველო
დისკუსიის თემა: “ევროპული უსაფრთხოების ახალი კონტურები და საქართველო“ დრო: 2 აპრილი, 18:00 საათი ადგილი: GIPA მისამართი: რუსთავის გზატკეცილი 22ა მონაწილეობის მისაღებად, დარეგისტრირდით: htt ...
24მარტი 2025 სამაგისტრო პროგრამების ღია კარის დღე
სამაგისტრო პროგრამების ღია კარის დღე
1 აპრილს, 18:30-დან, GIPA-ს სამაგისტრო პროგრამების ონლაინ ღია კარის დღე ჩატარდება.  დარეგისტრირდით და გაიგეთ მეტი GIPA-ს სამაგისტრო პროგრამების შესახებ: https://university.gipa.ge/MA-OpenDa ...
18მარტი 2025 GIPA- მ საერთაშორისო კონფერენციას უმასპინძლა
GIPA- მ საერთაშორისო კონფერენციას უმასპინძლა
GIPA-მ უმასპინძლა საერთაშორისო კონფერენციას „არალეგალური ვაჭრობის სოციალურ-ეკონომიკური და პოლიტიკური განზომილებები“, რომელიც 2025 წლის 14-15 მარტს, ფრონტლაინ კლუბში ჩატარდა. კონფერენციაზე ...

Students from GIPA’s Bachelor's and Master’s Law program have secured first place in the regional round of the Helga Pedersen Moot Court Competition (HPMCC)!
In an intense competition held in the Czech Republic, GIPA achieved the highest cumulative score in oral pleadings and won the regional round!
Our students triumphed over teams from prestigious universities such as Kings College London, Maastricht University, Riga Graduate School of Law, and many more.
HPMCC is the most prestigious moot court competition in Europe in the field of European human rights law and simulates proceedings before the European Court of Human Rights (ECHR).