• GIPA-ს საჯარო მმართველობის სტუდენტები ევროპაში გააგრძელებენ სწავლას
GIPA-ს საჯარო მმართველობის სამაგისტრო პროგრამაზე დასრულდა სტუდენტების შერჩევა ვროცლავისა და ზალცბურგის უნივერსიტეტებში ერთსემესტრიანი გაცვლითი პროგრამისათვის.
2020 წლის შემოდგომის სემესტრისთვის საჯარო მმართველობის 1 სტუდენტი ერასმუსის გაცვლითი პროგრამით ზალცბურგის უნივერსიტეტში, ხოლო 5 სტუდენტი- ვროცლავის უნივერსიტეტში გააგრძელებს სწავლას.
მოგეხსენებათ, GIPA-ს მმართველობის სკოლა მრავალი წლის განმავლობაში თანამშრომლობს სხვადასხვა დასავლურ და ევროპულ უნივერსიტეტებთან. აღნიშნული პარტნიორობების ფარგლებში, საჯარო მმართველობის სტუდენტებს საშუალება ეძლევათ აირჩიონ სწავლის გაგრძელების მათთვის სასურველი ვარიანტი.

MA program in Public Administration has finished the selection process of the students willing to continue their studies in Poland and Austria for exchange programs.
In Spring Semester of 2020, in frames of Erasmus Mundus Scholarship, 5 MPA students will join the University of Wroclaw, while 1 student will continue her studies in University of Salzburg.
It is worth mentioning, that GIPA School of Government has a considerable experience of cooperation with European and Western universities, which gives our students the opportunity to broaden their field of expertise throughout the world.