ელფოსტა: tealoladze04@gmail.com
არის საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის საჯარო მმართველობის მაგისტრი. 2007 წლიდან, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროში იკავებს სხვადასხვა მენეჯერულ პოზიციას. აქვს საერთაშორისო ორგანიზაციებთან თანამშრომლობის მრავალწლიანი გამოცდილება. წარმოადგენს მსოფლიო ბანკის (WB) და ეკონომიკური თანამშრომლობისა და განვითარების ორგანიზაციის (OECD) რეიტინგების კონტრიბუტორს. აქვს 18 წლიანი გამოცდილება პროექტების მართვასა და კვლევაში, კერძოდ, რეგულირების ზეგავლენის შეფასების ანგარიშების მომზადების მხრივ.  აქვს საჯარო მოხელეთათვის ტრენინგების ჩატარების 7 წლიან გამოცდილება რეგულირების ზეგავლენის შეფასების, საჯარო პოლიტიკის ანალიზის, პოლიტიკის დაგეგმვის, მონიტორინგსა და შეფასების მიმართულებებით.
• საჯარო პოლიტიკა
საჯარო მმართველობა ევროკავშირში; „კარგი მმართველობა“; რეფორმების პროცესი საქართველოში; საზოგადოებრივი მონაწილეობა საჯარო პოლიტიკის წარმოების პროცესში.

She holds a Master of Public Administration degree from the Georgian Institute of Public Affairs. Since 2007, she has held various managerial positions at the Ministry of Economy and Sustainable Development of Georgia. She has many years of experience in cooperation with international organizations. She is a contributor to the ratings of the World Bank (WB) and the Organization for Economic Cooperation and Development (OECD). She has 18 years of experience in project management and research, in particular, in the preparation of regulatory impact assessment reports. She has 7 years of experience in conducting trainings for public officials in the areas of regulatory impact assessment, public policy analysis, policy planning, monitoring and evaluation.
- Public policy.
Public Administration in the EU, Good Governance, Reforming Process in Georgia; Public Participation in the process of Public Policymaking.