ელფოსტა: tamta.tsintsadze@gipa.ge
ასოცირებული პროფესორი, ხელოვნების დოქტორი, ტრენერი, ქოუჩი, მედიაექსპერტი. ინტერპერსონალური კომუნიკაციის, საჯარო გამოსვლის, კრიზისული კომუნიკაციის მართვის, პროპაგანდის მკვლევარი/სპეციალისტი. აკადემიური საქმიანობის გამოცდილება 20 წელზე მეტს მოიცავს. აქვს მედიის სფეროში სხავასხვა, მათ შორის მენეჯერულ პოზიციაზე მუშაობის 15+ წლიანი გამოცდილება. არის ავტორი ტრენინგ კურსების: ეფექტური კომუნიკაციის ტექნიკა, გამოყენებითი სინერგეტიკა/მულტიმოდალური ტექსტი და მისი მართვა, პერსონალური იმიჯის კონსტრუირება და მართვა. ყოველდღიურ სამუშაო სიტუაციებში ეფექტური კომუნიკაციის უნარების გაუმჯობესებაში ეხმარება პროფესიონალებს.
• პრეზენტაციის უნარები.
• ინტერპერსონალური კომუნიკაცია - პროცესის მართვა.
• კამერასთან ეფექტური მუშაობის ტექნიკები.
• პოზიტიური მიზნების მიღწევა, თვითორგანიზება და მოტივაციის გაზრდა.
• რას ვამბობ? - როგორია გადამდები ტექსტი.
• პროპაგანდა. /იდენტიფიცირება, მართვა/
• აკადემიური მეტყველება/ორატორული ხელოვნება.
• თვითრეფერირება და ეფექტური საჯარო გამოსვლა.
• პერსონალური იმიჯის მართვა.
თ. ცინცაძე; თანამედროვე მულტიმოდალური ფრაზა; კულტურა და გლობალური გამოწვევები, ხელოვნების მკვლევართა XVI საერთაშორისო კონფერენცია.

Associate Professor, Ph.D, trainer, coach, and media expert, possessing skills in interpersonal communication, public speaking, crisis communication management, and propaganda research/specialization. With over 20 years of experience in academic activities and more than 15 years in media, including managerial roles, the individual has authored training courses covering effective communication techniques, applied synergy/multimodal text and its management, and personal image construction and management. Dedicated to assisting professionals in enhancing their effective communication skills in everyday work scenarios.
Teaching courses:
- Presentation skills.
- Interpersonal communication - process management.
- Techniques for effective camera work.
- Achieving positive goals, self-organization, and motivation enhancement.
- Decoding the Message - Understanding transmission text.
- Propaganda: Identification and Management.
- Academic speech and oratorical art.
- Self-presentation and effective public speaking.
- Personal image management.
- T. Tsintsadze, "The Modern Multimodal Phrase," presented at the INTERNATIONAL CONFERENCE OF ARTS RESEARCHERS.
- T. Tsintsadze, "The Modern Multimodal Phrase," published in the International Journal of Arts and Media Research.
Research interests focus on positive communication and self-organization, propaganda, and image communication.