• სასერტიფიკატო პროგრამების კოორდინატორი
2022 წლიდან არის საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის (GIPA) ტრენინგების და კონსულტაციების ცენტრის სასერტიფიკატო პროგრამების კოორდინატორი.
არის ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის არაბისტიკის მიმართულების დოქტორანტი. ამავე უნივერსიტეტის არაბისტიკის მიმართულების მაგისტრი. აქვს 8 წლიანი გამოცდილება არაბული ენის სწავლების მიმართულებით. 4 წელი იყო აა(ი)პ ,,ეროვნულ უმცირესობათა ინტეგრაციის“ ტრენერი არაბ ლტოლვილებთან.
აქვს 2 წლიანი გამოცდილება კორექტორის პოზიციაზე გამომცემლობა ,,ლითერასში“, 3 წლიანი რედაქტორის ასისტენტის პოზიციაზე ონლაინ გაზეთში ,,ქართული კულტურა“.
მუშაობდა მენეჯერულ პოზიციებზე ენების ცენტრში და სარეკლამო კომპანია ,,Digital Kitchen studio”-ში.
გავლილი აქვს ბიზნესის მენეჯმენტის სასერტიფიკატო პროგრამა საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტში; პროექტების მართვის ტრენინგი შავი ზღვის უნივერსიტეტში; გაცვლითი პროგრამის Interdiac-ის ფარგლებში სოციალურ მეცნიერებათა ტრენინგი მოლდოვაში; საზოგადოებასთან ურთიერთობის ტრენინგი კავკასიის აკადემიურ ცენტრში.
• თეოლოგია
• არაბული ენა
• მოსე ყურანში - ჟურნალი „Religious & Theological Information“ WRTI (2021) https://doi.org/10.1080/10477845.2020.1832361
• თსუ აღმოსავლეთმცოდნეობის ინსტიტუტი, ჟურნალი ,,აღმოსავლეთი“, (2019), ,,დასჯის ამბები ყურანში“;
• ,,Iastem” ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა კონფერენცია - ,,მოსე ყურანში“, ბარსელონა, ესპანეთი, 2020
• შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდის დოქტორანტურის საგანმანათლებლო პროგრამების გრანტი - ,,ნარატივი ყურანში“ (2020)

Master of arts and PhD student in Arabic studies at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, with 8 years working experience of teaching Arabic language. Trainer at NGO Integration of National Minorities in Georgia (INMG). 2 years working experience of proof-reader at publishing house "Literasi". 3 years - editor at "Online Newspaper Georgian Culture".
Worked in managerial positions at language center and advertising company Digital Kitchen Studio.
Completed the Business Management certificate program at the Georgian Institute of Public Affairs (GIPA); Project Management training at the Black Sea University; Social Science training in Moldova within the framework of the Interdiac exchange program; Public relations training at the Caucasus Academic Center.
- Theology
- Arabic language
- Moses in the Qur'an - Journal of Religious & Theological Information WRTI https://doi.org/10.1080/10477845.2020.1832361
· TSU Institute of Oriental Studies - Punishment in the Qur'an
- SHOTA RUSTAVELI NATIONAL SCIENCE FOUNDATION OF GEORGIA - ,, Narrative in the Qur'an“
- Iastem – 78rd International Conference on Social Science and Humanities (ICSSH) - Moses in the Qur'an