• Hof University of Applied Sciences
1994 წელს დაარსებული Hof-ის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი გთავაზობთ ძალიან მიმზიდველ სასწავლო გარემოს თავისი თანამედროვე არქიტექტურით და თანამედროვე საკლასო ოთახებით, ლაბორატორიებითა და საერთო საცხოვრებლით. აქ შეგიძლიათ ელოდოთ პირველი კლასის, პრაქტიკულ განათლებას.
როგორც პრაქტიკაზე ორიენტირებული გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი ყველა პროგრამაში ინტეგრირებული სტაჟირებით, ჩვენი კურსდამთავრებულების დასაქმება არის ჩვენი სწავლების მთავარი აქცენტი.
ჩვენ გთავაზობთ 40-ზე მეტ თანამედროვე საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამას ბიზნესში, კომპიუტერულ მეცნიერებებში და ინჟინერიაში, ასევე ინტერდისციპლინურ და ინოვაციურ მეცნიერებებში.
2024-2027 წწ. GIPA-სა და HOF-ს შორის თანამშრომლობა ხორციელდება „Erasmus+“-ის პროგრამის ფარგლებში; (International Credit Mobility: -სტუდენტებისა და ადმინისტრაციული/აკადემიური პერსონალის გაცვლა);

Hof University of Applied Sciences
Founded in 1994, our university offers a very attractive study environment with its modern architecture and its state-of-the-art classrooms, laboratories, and dormitories. You can expect a first-class, hands-on education here.
As a practice-oriented university of applied sciences with integrated internships in all programs, the employability of our graduates is the main focus of our teaching.
We offer more than 40 modern Bachelor's and Master's programs in business, computer science, and engineering as well as in interdisciplinary and innovative sciences.
As of 2024-2027, HOF and GIPA cooperate under Erasmus+ "International Credit Mobility" (ICM) Programme; (Students and staff exchange);