• BSP Business & Law School
BSP ბიზნესისა და სამართლის სკოლა არის სახელმწიფოს მიერ აღიარებული, კერძო მენეჯმენტის უნივერსიტეტი, რომელიც მდებარეობს ბერლინსა და ჰამბურგში. ის ოფიციალურად იქნა აღიარებული ბრანდენბურგის მეცნიერების, კვლევისა და კულტურის სამინისტროს მიერ 2009 წლის დეკემბერში. და ფუნქციონირება  დაიწყო 2010 წლის დასაწყისში ბიზნესისა და მენეჯმენტის ფაკულტეტით და მისი პრაქტიკული კურსებით მენეჯმენტის/ბიზნესის ადმინისტრირებისა და ბიზნესის ფსიქოლოგიის სფეროებში.
სტუდენტთა გაცვლის შესახებ შეთანხმებას ხელი მოეწერა 2022 წელს. ზემოაღნიშნული შეთანხმების საფუძველზე, ორ უნივერსიტეტს შორის დაინერგა სტუდენტების გაცვლითი პროგრამა, რომლის ფარგლებში, ყოველწლიურად შესაძლებელია 4-4 სტუდენტის გაგზავნა პარტნიორ უნივერსიტეტში სწავლების სრული სემესტრის გასავლელად.

The BSP Business & Law School is a state-recognized, private university of management with locations in Berlin and Hamburg . It was officially recognized by the Brandenburg Ministry for Science, Research and Culture (MWFK) in December 2009 .and started at the beginning of 2010 with the Faculty of Business and Management and its practical courses in the areas of Management/Business Administration and Business Psychology.
The Agreement for the Exchange of Students was signed in 2022. In accordance with Students Exchange Agreement, both parties agree to accept 4 students each academic year to participate in the exchange.