• University of Wrocław
ვროცლავის უნივერსიტეტი არის სახელმწიფო კვლევითი უნივერსიტეტი, რომელიც მდებარეობს ვროცლავში, პოლონეთი. იგი არის ქვემო სილეზიის რეგიონში ყველაზე დიდი უმაღლესი სასწავლებელი,რომელსაც 1945 წლის შემდეგ 100000-ზე მეტი კურსდამთავრებული ჰყავს, მათ შორის 1,900 მკვლევარი, რომელთა შორის ბევრმა მიიღო უმაღლესი ჯილდოები მეცნიერების განვითარებაში შეტანილი წვლილისთვის.
უნივერსიტეტებს შორის თანამშრომლობის შეთანხმებას ხელი მოეწერა 2013 წლის მაისში. თანამშრომლობის ფარგლებში, GIPA- სტუდენტებს ენიჭებათ ორმაგი ხარისხი ვროცლავის უნივერსიტეტთან ერთად, საჯარო მმართველობასა და პოლიტიკურ მეცნიერებებში;თანამშრომლობის მიმართულებები: საჯარო მმართველობა, საერთაშორისო ურთიერთობები;

The University of Wrocław is a public research university located in Wrocław, Poland. It is the largest institution of higher learning in the Lower Silesian Voivodeship with over 100,000 graduates since 1945, including some 1,900 researchers among whom many received the highest awards for their contribution to the development of scientific scholarship
Agreement on Interuniversity Cooperation and Recognition of Learning Outcomes was signed in 2013, which offers dual degrees together with Wroclaw University in public administration and political sciences.Subject areas: public administration, international relations;