• Radboud University
Keuzegids Universiteiten 2020 მიხედვით, Radboud Unversity საუკეთესო ტრადიციული, ზოგადი უნივერსიტეტია ნიდერლანდებში. ორმა პროგრამამ მიიღო Top Program- ის სტატუსი, ცხრა პროგრამას Keuzegids Universiteiten 2020 მიიჩნევს საუკეთესოდ თავიანთ სფეროში. Keuzegids Masters 2019-მა ცხრა სამაგისტრო პროგრამა დააჯილდოვა Top Program– ის სტატუსით და მაქედან ექვსი  საუკეთესოდ მიიჩნიეს.
GIPA-სა და Radboud University-ს შორის თანამშრომლობა ხორციელდება 2018 წლიდან „Erasmus+“-ის პროგრამის ფარგლებში; (International Credit Mobility: -სტუდენტებისა და ადმინისტრაციული/აკადემიური პერსონალის გაცვლა);

According to the Dutch university information guide Keuzegids Universiteiten 2020, Radboud Unversity is the best traditional, general university in the Netherlands. Two programmes have received a Top Programme designation, nine programmes are deemed the best in their field by the Keuzegids.
The Keuzegids Masters 2019 awarded nine master's programmes Top Programme status and six were deemed best in their field.
As of 2018, Radboud University and GIPA cooperate under Erasmus+ "International Credit Mobility" (ICM) Programme; (Students and staff exchange);