• LAVOSLAV RUŽIČKA“-ს გამოყენებითი მეცნიერებების კოლეჯში თანამშრომელების წარგზავნის შესახებ
პროგრამა „ერასმუს“+-ის ფარგლებში 2018 წლის 10-14 დეკემბერს lavoslav Ružička“-ს გამოყენებითი მეცნიერებების კოლეჯში (ქ.ვუკოვარი, ხორვატიის რესპუბლიკა) დაგეგმილ ტრენინგში მონაწილეობის მისაღებად, შეირჩნენ ბატონი ნიკოლოზ ბაქრაძე  - საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი და ბატონი ვანო ცერცვაძე - ბიზნეს ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამის კოორდინატორი.
ადმინისტრაციული პერსონალის წარმომადგენლების შერჩევა მოხდა მასპინძელი უნივერსიტეტის მიერ კონკურსისათვის განსაზღვრული შეფასების კრიტერიუმების გათვალისწინებით.

Decision of the Call Commission for outgoing staff mobility for training from GIPA to VEVU under Erasmus+ Programme
Following the Internal Call for Applications within the ERASMUS+ Project 2018-1-HR01-KA107-047219, the call commission of the Georgian Institute of Public Affairs has selected the following two staff members, which will take part in the forthcoming Staff mobility for training to be held at the College of Applied Sciences “Lavoslav Ružička” in Vukovar, during the period 10-14 December, 2018