თინათინ გოგბერაშვილი
2021 წელს დაასრულა თბილისის თავისუფალი უნვიერსიტეტის ბიზნესის სკოლა მარკეტინგის კონცენტრაციით და კორეული ენის მაინორით. მისი გამოცდილება უკავშირდება როგორც ადგილობრივ, ისე საერთაშორისო კომპანიების ციფრულ მარკეტინგულ პროექტებს  2020 წლიდან მუშაობს ვენის სადაზღვევო ჯგუფის წევრ - სს ჯიპიაი ჰოლდინგის მარკეტინგული კომუნიკაციების დეპარტამენტში ციფრული პროექტების მენეჯერად. ამჟამად არის სოციალური მეცნიერებების მაგისტრანტი თბილისის თავისუფალ უნივერსიტეტში, ხოლო მისი საკვლევი თემა შეისწავლის საპროტესტო ნარატივებს სოციალურ მედიაში. უმუშავია სხვადასხვა ინდუსტრიის კომპანიასთან ციფრული მარკეტინგული კამპანიების დაგეგმვისა და განხორციელების კუთხით, როგორებიცაა: შპს გლობალ ასისტანს საქართველო, სილქ დეველოპმენტი, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია, Bisc Partners და ა.შ
• კამპანიის დაგეგმვა და განცორციელება ციფრულ მედიაში
• საძიებო სისტემის ოპტიმიზაცია
კონტრპროტესტის ნარატივები სოციალურ მედიაში- გამოხატვის, საჯარო აზრის დაფიქსირებისა და დისკურის ფორმირების მექანიზმები  ვირტუალურ სივრცეში

Tinatin Gogberashvili
Tinatin Goberashvili graduated from the Tbilisi Free University Business School in 2021, specializing in marketing with a minor in Korean. Since 2020, she has been employed as a Digital Project Manager in the Marketing Communications Department of JSC GPI Holding, a member of the Vienna Insurance Group. She is currently pursuing a Master of Social Sciences at Tbilisi Free University, focusing her research on protest narratives in social media. Tinatin has extensive experience in digital marketing, having worked with various local and international companies such as Global Assistance Georgia LLC, Silk Development, Georgian Bar Association, and Bisc Partners.
- Campaign planning and implementation in digital media
- Search engine optimization
Tinatin's research interests include the narratives of counter-protests in social media, focusing on the mechanisms of expression, determination of public opinion, and formation of discourse in the meta-virtual space.