ელფოსტა: g.tomaradze@gipa.ge
GIPA-ს პოლიტიკის მეცნიერების დოქტორანტი. GIPA-ს საერთაშორისო ურთიერთობების მაგისტრი. GIPA-ს სამართლის ბაკალავრი. სადოქტორო საფეხურზე Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის მონაწილე ესპანეთში, სანტიაგო დე კომპოსტელას უნივერსიტეტში (USC - Universidade de Santiago de Compostela). GIPA-ში საქმიანობის დაწყებამდე გიორგი ტომარაძემ პრაქტიკა გაიარა როგორც საჯარო, ასევე კერძო უწყებებში. 2018 წელს სტაჟირება გაიარა საადვოკატო ბიუროში „მიგრიაული და პარტნიორები“, ხოლო 2020 წელს საქართველოს პრეზიდენტის ადმინისტრაციაში. 2019 წელს საგანმანათლებლო ვიზიტით იმყოფებოდა ნიდერლანდებში, ქ. ჰააგაში, საერთაშორისო სისხლის სასამართლოში (ICC – International Criminal Court).
• კონფლიქტები და საერთაშორისო სამართალი.
• „საერთაშორისო სამართლის Case Law“ (2020)
• “კოვიდ19-ის გავლენა ხელისუფლებების ცვლილებაზე დემოკრატიულ და ჰიბირდული რეჟიმის მქონე ქვეყნებში“ (JPD-Journal of Politics and Democratization, 2021).

Doctoral student of Political Science at GIPA. Master of International Relations At GIPA. Bachelor of Law at GIPA. Participant of the Erasmus+ exchange program in Spain, at the University of Santiago de Compostela (USC - Universidade de Santiago de Compostela). Prior to working at GIPA, he practiced in both public and private institutions. In 2018, he completed an internship at the law office "Migriauli and Partners", and in 2020 at the administration of the President of Georgia. In 2019, he was on an educational visit to the Netherlands, in The Hague, at the International Criminal Court (ICC – International Criminal Court).
- Conflicts and International Law.
- Case Law of International Law (2020)
- “The Impact of Covid19 on Change of Government in Democracies and Countries with Hybrid Regimes” (JPD-Journal of Politics and Democratization, 2021).