2003 წელს დაამთავრა ESM-თბილისის (European School of Management) ბიზნეს ადმინისტრირების ფაკულტეტი. ფლობს  18 წლიან სამუშაო გამოცდილებას  შემდეგი მიმართულებებით : ბიზნესის ადმინისტრირება, პროექტის მენეჯმენტი, ფინანსური მენეჯმენტი და ანგარიშგება, მარკეტინგის მენეჯმენტი, სტრატეგიული დაგეგმვის მენეჯმენტი
მუშაობდა  ბიზნეს ქონსალტინგ კომპანია "Innova" -ში, აქვს მიღებული მონაწილეობა  USAID- ის მიერ დაფინანსებულ M-TAG პროგრამაში, ჩაატარებული აქვს  ტრენინგები  შემდეგ თემებზე "ბიზნესის ადმინისტრირება", "ბიზნეს გეგმის შედგენა" , „მარკეტინგი და გაყიდვები“, ჩატარებული და დაორგანიზებული  აქვს რაოდენობრივი და ხარისხობრივი კვლევები, ფოკუს ჯგუფები.
სახელმწიფო სააგენტოს „აწარმოე საქართველოში“  „მიკრო და მცირე მეწარმეობის ხელშეწყობის“  პროექტის ფარგლებში ჩატარებული აქვს ტრენინგები, ინტერვიუები მცირე და მიკრო ბიზნესის წარმომადგენლებთან, შეფასებული აქვს მათი ბიზნეს გეგმები ფინანსური პროგნოზები. ხუთი  წლის განმავლობაში იგი მუშაობდა აღმასრულებელ დირექტორად შპს GOA & Co (ექსკლუზიური სამკაულის მწარმოებელი კომპანია საქართველოში)
აქვს 17 წლიანი გამოცდილება ბიზნეს და მარკეტინგის გეგმების მომზადებაში სხვადასხვა ინდუსტრიის წარმომადგენლებისთვის.
ამჟამად  არის ეროვნული სამეცნიერო ბიბლიოთეკის  მარკეტინგისა და პროდუქტების განვითარების განყოფილების უფროსი.

She has Graduated from European School of Management ESM Tbilisi in 2003. She has 18 year working experience in following fields: Business Administration, Project Management, Financial Management and Reporting, Marketing Management, Strategic Planning Management. Has worked as a Business consultant in Business Consulting Company “Innova, Participated as a business consultant in USAID funded M-TAG program, Held Training Courses in “Business Administration”, “Business Plan drafting” in Enterprise Georgia Program of Micro and Small business Support “Produce in Georgia”, conducted interviews with small and micro business representatives, evaluated their business plans and financial projections. For 5 years She had worked as CEO in Ltd. GOA &Co Exclusive Jewelry Producer.
From 2004 Preparing Business and Marketing plans for various Private Customers from different industries, which consists of developing marketing strategy and tactics, preparing action plans, market positioning, analyzing market environment, making sales forecast, sales analysis, identify target market and consumer buying behavior, analyze competitors, planning IMC and developing distribution net, preparing forecasts.
Nowadays she is Head of Marketing and Product development Department of the National Science Library of Georgia.