ელფოსტა: t.chubabria@gipa.ge
ერასმუსის უნივერსიტეტის განვითარებადმცოდნეობის მაგისტრი. აქვს  სხვადასხვა არასამთავრობო ორგანიზაციებში მუშაობის ათ წლიანი გამოცდილება. ხუთი წლის განმავლობაში თათული მუშაობდა სოციალური სამართლიანობის ცენტრში, სოციალური პოლიტიკის პროგრამის დირექტორის, პროექტების კოორდინატორისა და სოციალური მკვლევრის პოზიციებზე. ამასთან თათული ჭუბაბრიას აქვს ოთხწლიანი გამოცდილება მონიტორინგსა და შეფასები  სფეროში კონსულიტრების, კვლევისა და ადმინისტრირების მიმართულებითსოციალურ უფლებებსა და პოლიტიკაზე მისი კვლევითი პუბლიკაციები და სტატიები უკავშირდება როგორც სოციალური დაცვის სისტემებს საქართველოში, ისე მიმდინარე მოვლენების შეფასებას, რაც სოციალურ უფლებათა რეალიზების კუთხით სახელმწიფო ჩავარდნებს უკავშირდება. გახლავთ არა ერთი გაცვლითი პროექტის მონაწილე და სასწავლო გრანტის/სტიპენდიის მფლობელი, მათ შორის აშშ-ში, ჩეხეთის რესპუბლიკასა და ნიდერლანდების სამეფოში
სასწავლო კურსი
სოციალური პოლიტიკა
ჭუბაბრია, ., (2023)საზოგადოებრივ სამუშაოებზე დასაქმების პროგრამის ანატომია - პროგრამის ხარჯები, მიზნები და შედეგები ერთი წელიწადში,“ სოციალური სამართლიანობის ცენტრი.
ჭუბაბრია, ., (2020) მოსახლეობა მევახშეობის პირისპირ: მტაცებლური დაკრედიტება და მისი სოციალური შედეგები, სოციალური სამართლიანობის ცენტრი
ქებურია, .,  ჭუბაბრია, ., (2017) წინააღმდეგობის პოლიტიკა: გამოცდილება და პერსპექტივები, სოციალური სამართლიანობის ცენტრი
ცინცაბაძე, ., ჭუბაბრია, ., (2017)  შრომის ინსპექტირების მექანიზმის შეფასება და დასაქმებულთა შრომითი უფლებების მდგომარეობა საქართველოში, სოციალური სამართლიანობის ცენტრი

Email: t.chubabria@gipa.ge
Master of Development Studies, Erasmus University. She has ten years of experience working at various non-governmental organizations. For five years, Tatuli worked at Social Justice Center in the positions of social policy program director, project coordinator and social researcher. In addition, Tatuli Chubabria has four years of experience in the field of monitoring and evaluation providing consultaitons, research and administrative services. Her research publications and articles on social rights and politics are related to social protection systems in Georgia, as well as to the assessment state failures in the realization of social rights. Tatuli is a participant of more than one exchange programs and holder of numerous educational scholarships, including in the USA, the Czech Republic, and the Kingdom of the Netherlands.
- Social Policy
- Chubabria, T., (2023), The Anatomy of Public Works Program: its goals, costs and results after one year, Social Justice Center
- Chubabria, T., (2023), Population against Usury, Social Justice Center
- Qeburia, T., Chubabria, T., (2017) Social Protests in Georgia between 2010-2016. Social Justice Center
- Tsintsabadze, A., Chubabria, T., (2017) The Labour Inspection Mechanism and a Study of Labour Rights Conditions in Georgia. Social Justice CEnter