ციფრული მედიისა და კომუნიკაციის საბაკალავრო პროგრამის კოორდინატორი
ციფრული მედიისა და კომუნიკაციის საბაკალავრო პროგრამის კოორდინატორი, ჟურნალისტი. აქვს საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის მაგისტრის ხარისხი, მულტიმედია ჟურნალისტიკისა და მედია მენეჯმენტის მიმართულებით და ქართულ-ამერიკული უნივესიტეტის  ბაკალავრის ხარისხი სამართალში. მულტიმედია ჟურნალისტიკისა და მედია მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის დამთავრების შემდეგ, მუშაობდა სხვადასხვა ონლაინ მედიაში, (On.ge, მთის ამბები/საქართველოს ამბები). მონაწილეობს ჟურნალისტურ და კვლევით პროექტებში.
პორტფოლიო
მიმდინარე: გარემოსდაცვითი საგამოძიებო ჟურნალისტიკის პროგრამის მონაწილე/IML • Investigative Media Lab
სტიპენდიები: საგამოძიებო ჟურნალისტიკის აკადემია IREX//Zinc Network 2023; ჟურნალისტიკა და ტექნოლოგიები გამჭვირვალობისთვის ForSet/Open Government Partnership 2023; მონაცემები კრისზისის დროს ForSet 2023; დეზინფორმაციის ინოვაციური ბუთქემფი ForSet/Zinc Network 2023; „კონკურენტული ნარატივები“ N’ost/Media Initiatives Center 2023-2024
ტრენინგი:  მულტიმედიური ჟურნალისტიკის საერთაშორისო სკოლა ISMJ/ FHWien der WKW 2022 ვენა, ავსტრია
გაცვლითი პროგრამა: მედიისა და კომუნიკაციის მაგისტრი, ხელოვნების თეორიისა და მედიის კვლევების ინსტიტუტი, ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტი (ERASMUS MUNDUS) Eötvös Loránd University (ELTE) 2021 – 2022 ბუდაპეშტი, უნგრეთი

Journalist and University Program Coordinator, she holds a master's degree from the Institute of Public Affairs of Georgia in Multimedia Journalism and Media Management, and a bachelor's degree in Law from the Georgian-American University. Following the completion of the master's program, she contributed to several online media outlets (On.ge, Mountain Stories, Georgian News) and is actively engaged in journalistic and research projects.
PARTICIPANT OF INVESTIGATIVE MEDIA TRAINING PROGRAM/CREATING ENVIRONMENTAL INVESTIGATIVE PROJECT IML • Investigative Media Lab 2024, current
STIPENDS/FELLOWSHIP:
PARTICIPANT OF “COMPETING NARRATIVES” PROJECT N-ost/Media Initiatives Center 2023-2024
TRAINING PARTICIPANT IN THE ACADEMY OF INVESTIGATIVE JOURNALISM/A PARTICIPANT’S STIPEND TO IMPLEMENT SELECTED PITCH USAID/Zinc Network 2023
FELLOWSHIP - JOURNALISM AND TECHNOLOGY FOR TRANSPARENCY PROGRAM ForSet/Open Government Partnership 2023
FELLOWSHIP - DATA FOR CRISIS ForSet 2023
TRAINING: PARTICIPANT AT INTERNATIONAL SCHOOL OF MULTIMEDIA JOURNALISM ISMJ/ FHWien der WKW 2022 Vienna, Austria
EXCHANGE PROGRAM: MASTER OF MEDIA AND COMMUNICATION, THE INSTITUTE OF ART THEORY AND MEDIA STUDIES, FACULTY OF HUMANITIES (ERASMUS MUNDUS) Eötvös Loránd University (ELTE) 2021 – 2022 Budapest, Hungary