• პროფესიული მასწავლებლები
ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების ბაკალავრი და პოლიტიკური მეცნიერების მაგისტრი. კალიფორნიის ირვინის უნივერსიტეტის „კონფლიქტების ანალიზი, პოლიტიკის განვითარება და ადვოკატირების“ სერთიფიცირებული კურსდამთავრებული და  შრომის უსაფრთხოების საერთაშორისო სერთიფიკატის (IOSH) მფლობელი. შრომის უსაფრთხოების აკრედიტირებული სპეციალისტი. გააჩნია მრავალწლიანი სამუშაო გამოცდილება შრომის უსაფრთხოების სისტემების შექმნასა და მართვაში, როგორც სახელმწიფო აგრეთვე კერძო სექტორის მიმართულებით. ოთხი წელია რაც GIPA-ს სოფლის განვითარების და პროფესიული სწავლების დეპარტამენტში პროფესიული მასწავლებლის პოზიციას იკავებს. პროფესიულ კონსულტაციებსა და ტრენინგებს ატარებს სხვადასხვა კერძო კომპანიაში.
• გაცნობითი პრაქტიკა,
• ელექტრო და სახანძრო უსაფრთხოება, პირველადი სამედიცინო დახმარება
• საფრთხეებისა და რისკის კონტროლი სამუშაო (დასაქმების) ადგილებზე
• ჯანმრთელობის და შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი
პროექტები და ღონისძიებები
• საქართველოს მთავრობის, შრომის საერთაშორისო ორგანიზაციის და ევროკავშირის ერთობლივი ტექნიკური სამუშაო ჯგუფის პროექტი „დასაქმებულთა ჯანმრთელობის დაცვის და უსაფრთხოების შესახებ ევროდირექტივების ტრანსპოზიცია საქართველოს კანონმდებლობაში“.
• შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტრო, ანტიკორუფციული საზედამხედველო საბჭოს წევრი (ყოფილი);
• გაეროს მდგრადი განვითარების მიზნების (SDG) სამოქმედო გეგმის შემუშავება;
• ასოცირების შესახებ შეთანხმების და ასოცირების დღის წესრიგის შესრულების შესახებ ანგარიშების მომზადება;
• DCFTA- სამოქმედო გეგმის ანგარიშების მომზადება;
• შრომის ინსპექტირების დეპარტამენტის ფარგლებში (ამჟამად სსიპ შრომის ინსპექციის სამსახური) ზედამხედველობის განხორციელება შრომის უსაფრთხოებისა და ჯანმრთელობის დაცვასთან დაკავშირებული ნორმებისა და ადამიანით ვაჭრობის (ტრეფიკინგი), იძულებითი შრომისა და შრომითი ექსპლუატაციის საკითხებთან დაკავშირებული ნორმების დაცვაზე.

Bachelor of International Relations and Master of Political Science of Ilia State University/Georgia. Certificate in Conflict Analysis, Policy Development and Advocacy from the University of California, Irvine. Holder of international IOSH occupational safety certificate. Acting Occupational Health and Safety Manager. He has worked in various fields of both the state and private sector of economic activities, in the direction of labor safety and health protection. Has many years of work experience in creating and managing labor safety systems, both in the state and private sectors. He has been working as a vocational teacher in the Agricultural Development and Vocational Training Department of GIPA for four years. He conducts professional consultations and trainings in many private companies.
- Introductory practice
- Fire and electrical safety and first aid
- Dangers and risks at workplaces
- The joint technical working group of the Government of Georgia, International Labor Organization and the European Union "Transposition of the European directives on health protection and safety of employees into the legislation of Georgia".
- Ministry of Labour, Health and Social Protection, member of the anti-corruption supervisory board (former);
- Development of the UN Sustainable Development Goals (SDG) action plan;
- Preparation of reports on the implementation of the association agreement and association agenda;
- Preparation of DCFTA action plan reports;
- Within the framework of the Labor Inspection Department (currently the Labor Inspection Service of the State Labor Inspection Authority) implementation of supervision over the observance of the norms related to labor safety and health protection and the norms related to the issues of human trafficking, forced labor and labor exploitation.