პოზიცია: საზოგადოებასთან ურთიერთობების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
თინათინ კლდიაშვილი არის საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის საჯარო მმართველობის მაგისტრი. აქვს 11 წლიანი მუშაობის გამოცდილება GIPA-ს სხვადასხვა მენეჯერულ პოზიციებზე. 3 წლის განმავლობაში ხელმძღვანელობდა GIPA-ს ტრენინგებისა და კონსულტაციების ცენტრს. ასევე იკავებდა GIPA-ს სოფლის მეურნეობის დეპარტამენტის განათლების სპეციალისტის პოზიციას. აქვს ღონისძიების დაგეგმვისა და ორგანიზების მრავალწლიანი გამოცდილება.
- საქართველოს პრეზიდენტის ადმინისტრაცია - პრაქტიკული პოლიტიკის სკოლა - პროექტის მენეჯერი;
-
საქართველოს პრეზიდენტის ადმინისტრაცია - 2016 წლის საპარლამენტის არჩევნები; კამპანია „შენი ხმა ჩვენი მომავალია“ - კამპანიის ხელმძღვანელი;
შვედეთის ოსთჰამერის მუნიციპალიტეტისა და საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის (GIPA) თანამშრომლობა - ადმინისტრატორი;
USAID-ის აღმოსავლეთ-დასავლეთ მენეჯმენტის ინსტიტუტის (EWMI) პროექტი - ახალი სასწავლო კურსის შემუშავება: „თავდაცვის პოლიტიკა: თეორია და პრაქტიკა“ - ფინანსური მენეჯერი;
კონფერენციები:
- „მდგრადი განვითარების საკითხები საქართველოში“ - ორგანიზატორი - GIPA.
„საქართველოს ევროპული არჩევანი - მე ვარ ქართველი და მაშასადამე, ვარ ევროპელი“ - ორგანიზატორი - GIPA.
საერთაშორისო კონფერენცია „შავი ზღვის საერთაშორისო კონგრესი“, სტამბული, თურქეთი - კონფერენციის მონაწილე;

Tinatin kldiashvili holds Master’s degree in Public Administration (GIPA). Has 11 years of working experience on different managerial positions at GIPA. She headed Training and Consulting Center for 3 years, also worked as an educational specialist at GIPA Georgian Rural Development Program. Tinatin has 10 year experience in event planning and management.
- Administration of the President of Georgia - School of Practical Politics – Project Manager
- Administration of the President of Georgia – Parliamentary Elections 2016; Campaign – Your Voice, our Future”- Campaign Head
- Cooperation between Municipality of Östhammar in Sweden and Georgian Institute of Public Affairs (GIPA) – Administrator
- USAID: Policy, Advocacy, and Civil Society Development in Georgia (G-PAC), East West Management Institute (EWMI) – Development of the study course: “Security Policy: Theory and Practice” - Financial Manager